طراحی سایت

چندین سال است که کاربران را با وب‌سایت‌های خیره‌کننده جذب کرده و درگیر می‌کنیم

طراحی انواع سایت :

  • شخصی
  • شرکتی
  • نمونه کار
  • فروشگاهی
  • و هر آنچه شما نیاز دارید
کاربران خود را با ارائه بهترین تجربه در وب سایت خود به سفر ببرید.

کاربران را با تصاویری عالی مجذوب خود کنید و آنها را در سایت خود غوطه ور نگه دارید تا به راحتی آنچه را که می خواهند پیدا کنند. ظاهر و احساس یک وب سایت الهام بخش خواهد بود، اما کاربر پسند بودن برای دستیابی به موفقیت ضروری است. ما عمیقاً معتقدیم که ایجاد تعادل بین این دو جنبه طراحی منجر به بهترین تجربه کاربری خواهد شد.

سایت برای تمام اهداف شما اعم از افزایش فروش ، پاسخگویی به نیاز مشتریان ، ایجاد ترافیک و افزایش بازدید طراحی میشود

طراحی وب سایت

سایت باید جذاب، آسان برای گشت و گذار و متمرکز بر مخاطبان هدف شما باشد.

تجربه کاربری تعیین می کند که آیا شما یک مشتری بالقوه را به یک مشتری سودآور تبدیل می کنید یا خیر. هر تصمیمی که در مورد طراحی می گیرید بر نحوه تعامل کاربر با صفحه تأثیر می گذارد. شما باید اطلاعات درستی را درج کنید تا کاربران بتوانند تصمیمات آگاهانه بگیرند تا بتوانیم آن ها را به سود آوری سوق دهیم . ما وب سایتی ایجاد خواهیم کرد که کاربران شما را در اولویت قرار دهد. ما شما را در مورد بهترین ویژگی‌ها راهنمایی می‌کنیم و طرح‌های متمرکز بر کاربر را با تجربه کاربری عالی ایجاد می‌کنیم تا مطمئن شویم وب‌سایت شما تبدیل می‌شود.

طراحی سایت

وب سایت های بهینه سازی شده برای موبایل

بیش از 1/3 از ترافیک جستجوی اینترنتی منحصراً از دستگاه‌های تلفن همراه انجام میشود، و با توجه به اهمیت دادن Google به فاکتور هایی مثل سرعت لود سایت در موبایل و ریسانپسیو بودن سایت ، باید سایت را به بهترین نحو و اصولی بهینه سازی کنیم

ضروری است که کاربران شما بدون توجه به دستگاهی که از وب سایت شما استفاده می کنند، تجربه ثابتی با وب سایت شما داشته باشند. بنابراین ما به دقت بررسی می‌کنیم که طرح‌ها چگونه به نظر می‌رسند و چقدر راحت و شهودی می‌توانند در تعداد بی‌شماری از دستگاه‌های موجود قابل استفاده باشند .

سایت موبایل
طراحی سایت

پیشرفت کسب و کار

ما به موفقیت شما اهمیت می دهیم. ما اینجا هستیم تا به شما در جذب مشتریان آنلاین کمک کنیم. از همان ابتدا، ما برای یادگیری در مورد کسب و کار شما و درک نام تجاری و اهداف شما وقت صرف می کنیم تا بتوانیم بهترین وب سایت را برای شما طراحی کنیم.

سیستم مدیریت محتوا | CMS

CMS یا سیستم مدیریت محتوا به شما این امکان را می دهد که به طور منظم محتوای جدید اضافه کنید و سایت خود را به روز نگه دارید. شما خواهید فهمید که این کار برای تجربه کاربری عالی است، و سایت شما بیشتر توسط خزنده های گوگل بررسی میشود .

ما تمام وب سایت های خود را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس می سازیم. بنابراین، می توانید هر زمان که دوست دارید سایت خود را به روز کنید.

پس از دریافت آموزش های رایگان از سمت ما شما کنترل کامل دارید و به راحتی می توانید محتوا را ویرایش کنید، صفحات جدید اضافه کنید و نحوه استفاده از آن را به کارکنان آموزش دهید. شما نیازی به یک توسعه دهنده ندارید که در انجام کارهای روزمره به شما کمک کند.

سایت
ما دارای چهار بسته طراحی سایت هستیم

بسته طراحی سایت کوچک

مناسب برای رزومه و صفحات شخصی 

بسته طراحی سایت ساده

مناسب برای شرکت ها و کسب کارهای کوچک و نوپا

بسته طراحی سایت حرفه ای

مناسب برای شرکت ها و کسب و کار های بزرگ

بسته طراحی سایت فروشگاهی

مناسب برای ایجاد فروشگاه اینترنتی

درباره پروژه تان به ما بگویید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما و نحوه کمک به کسب و کار شما، لطفا با ما تماس بگیرید.

سایت های آفلاین طراحی شده توسط تیم وب مستر آژاکس

نمونه سایت فروشگاهی

نمونه سایت تک صفحه ای

نمونه سایت نمونه کار و شخصی

نمونه سایت شرکتی

آثار ما را ببینید

خانه
خدمات
مجله آژاکس
درباره ما
تماس با ما